Російське вторгнення в Україну : Британський прем'єр Борис Джонсон не вбачає можливості для нормалізації відносин цивілізованого світу з російським президентом
![Російське вторгнення в Україну : Британський прем'єр Борис Джонсон не вбачає можливості для нормалізації відносин цивілізованого світу з російським президентом Російське вторгнення в Україну : Британський прем'єр Борис Джонсон не вбачає можливості для нормалізації відносин цивілізованого світу з російським президентом](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/12.05.2022/5d98cf363190d649853d84872ee3b6a9.jpeg&size=1200x800)
Британський прем'єр Борис Джонсон не вбачає можливості для нормалізації відносин цивілізованого світу з російським президентом Володимиром Путіним після повномасштабного вторгнення РФ до України.